Motiv av Alexander Nevsky

Motiv av Alexander Nevsky
Motiv av Alexander Nevsky
Motiv av Alexander Nevsky
Motiv av Alexander Nevsky

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland 1800-tal): St. prins Alexander Nevsky, blandteknik, ca 29x26 cm

Slitage, färgbortfall, spricka

809325

2020-09-09