Servisglas 1800-tal
Vollendet
2020-09-12
809333
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SERVISGLAS, 33 delar, 1800-tal, slipad dekor, bestående av vinglas, starkvinsglas och likörglas, höjd ca 9-14 cm
Smärre slitage, enstaka nagg förekommer