Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
BOKHYLLA, 1930/40-tal, 2 flyttbara hyllplan, betsad björk, höjd ca 92, längd 1390 samt djup 26 cm
Saknar skjutdörrar i glas, bruks och åldersrelaterat slitage
809347
2020-09-12