Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BOKHYLLA, 1930/40-tal, 2 flyttbara hyllplan, betsad björk, höjd ca 92, längd 1390 samt djup 26 cm

Saknar skjutdörrar i glas, bruks och åldersrelaterat slitage

809347

2020-09-12