Stol Thonet

Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet
Stol Thonet

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

THONET, stol, 1900-talets andra hälft, svartlackerad, stoppad sits, undertill märkt Thonet, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage

809355

2020-09-08