Lasse Göransson tavla

Lasse Göransson tavla
Lasse Göransson tavla
Lasse Göransson tavla
Lasse Göransson tavla
Lasse Göransson tavla
Lasse Göransson tavla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LASSE GÖRANSSON: "Vårflod", olja på duk, signerad, även signerad på baksidan Lasse Göransson Kungsör 1979, ca 85x85 cm

809371

2020-09-08