Werner Langenfeld fåtölj

Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj
Werner Langenfeld fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WERNER LANGENFELD, fåtölj, Modell 802, 1900-talets andra hälft, ESA Møbelværk, Danmark, sitthöjd ca 40

Bruksslitage

809384

2020-09-09