Vas famille rose Kina

Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina
Vas famille rose Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rose av lotusdamm med änder och tranor, Jiaqings märke men senare tillverkning, höjd ca 42 cm

Smärre slitage

809387

2020-09-13