Skulptur häst i gips

Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips
Skulptur häst i gips

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, i form av häst, gips, höjd ca 22, längd 20 cm

Nagg, ben med lagning

809389

2020-09-20