Edition Argent - Kaffeskedar, uppläggningsbestick

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Gewe, Malmö 1960-tal, längd ca 10 cm samt kaktänger och uppläggningssked, längd 13-20 cm, totalvikt 230 gram

Bruksslitage

809390

2020-09-27