Edition Argent - Kaffeskedar

Edition Argent - Kaffeskedar
Edition Argent - Kaffeskedar

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, stämplade MGAB, 1930-tal, vikt ca. 92 gram

Bruksslitage

809391

2020-09-27