Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE VODDER, soffbord, Danmark 1960-tal, underrede i teak, bordsskiva i oregon pine, höjd ca 44, ca 175x59 cm
Ingår i temaauktionen Nordisk Design
Bruks- och åldersrelaterat slitage
809410
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här