Arne Vodder, soffbord

Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord
Arne Vodder, soffbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE VODDER, soffbord, Danmark 1960-tal, underrede i teak, bordsskiva i oregon pine, höjd ca 44, ca 175x59 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk Design

Bruks- och åldersrelaterat slitage

809410

2020-09-29