Bokhylla teak
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA med skåpunderdel, 1900-talets mitt, teak, underdel med dörrar samt bakomliggande hyllplan samt lådor, höjd ca 167, 10x42 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruks- och åldersrelaterat slitage
809423
2020-09-14