Ytterfoder Gustavsberg

Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg
Ytterfoder Gustavsberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVSBERG, ytterfoder, 1900-talets första hälft, flintgods, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd ca 34, diameter ca 35 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

809428

2020-09-17