Ole Wanscher skrivbord

Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord
Ole Wanscher skrivbord

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLE WANSCHER Skrivbord, riopalisander (Dalbergia Nigra), beslag av mässing, 1950/60-tal, höjd 74 cm, ca 167x85 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

slitage, märken/skador på yta, nyckel saknas

809456

2020-09-09