Ole Wanscher skrivbord
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLE WANSCHER Skrivbord, riopalisander (Dalbergia Nigra), beslag av mässing, 1950/60-tal, höjd 74 cm, ca 167x85 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
slitage, märken/skador på yta, nyckel saknas
809456
2020-09-09