Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERIK FORSMAN (1916-1976): De tre vise männen, signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, bildmått ca ca 10,5x14,5 cm
Zustandsbeschreibung
809460
2020-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner