Pietro Dalla Santa

Pietro Dalla Santa
Pietro Dalla Santa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIETRO DALLA SANTA (1931-2002): Sommarträd, signerad P Dalla Santa, akvarell, ca 40x54 cm

809464

2020-09-09