Rosa Müller akvarell

Rosa Müller akvarell
Rosa Müller akvarell
Rosa Müller akvarell
Rosa Müller akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ROSA MÜLLER (verksam 1861-1901): Landskapmotiv med kyrka, akvarell på papper, signerad Rosa Müller, ca bildmått 29x44 cm

809477

2020-09-08