Bordslampa Upsala Ekeby

Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby
Bordslampa Upsala Ekeby

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930-/1940-tal, Upsala Ekeby, höjd inklusive skärm ca 46 cm

Skärm med slitage

809482

2020-09-08