Gösta Sundström oljemålning

Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning
Gösta Sundström oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008): "Den Röda Skorstenen", signerad Sundström, olja på duk, ca 59x96 cm

809483

2020-09-12