Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAFFLAR, 6 st., silver, August Johansson (1873-1904/08), Jönköping 1905, modell "Gammal fransk", längd ca 21 cm, vikt ca 313 g
Graverade med monogram, slitage, gummiskador
809485
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här