Gafflar August Johansson

Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson
Gafflar August Johansson

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

GAFFLAR, 6 st., silver, August Johansson (1873-1904/08), Jönköping 1905, modell "Gammal fransk", längd ca 21 cm, vikt ca 313 g

Graverade med monogram, slitage, gummiskador

809485

2020-09-09