Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, omkring 1800, Frankrike, förgylld brons, höjd 26 cm, lös ljusmanchett
Förgyllning med omfattande slitage
809489
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här