Ljusstake omkring 1800

Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800
Ljusstake omkring 1800

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, omkring 1800, Frankrike, förgylld brons, höjd 26 cm, lös ljusmanchett

Förgyllning med omfattande slitage

809489

2020-09-08