Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
VICKE LINDSTRAND, Orrefors, vas, glas, signerad "Orrefors Swedsen Lindstrand ", märkt "G.K.S.S Jubileumsregattan 1935", diameter 14 cm, höjd 22 cm
Zustandsbeschreibung
Enstaka nagg
809496
2020-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner