Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): "Handskrift", litografi, signerad och numrerad CFR 8/250, motivmått 10x14 cm (bladets mått 20x25 cm)

809500

2020-09-08