Sengustavianska stilljusstakar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustaviansk stil, med putti, delvis förgylld mässing, marmor, 1900-talets första hälft, höjd ca 31 cm

Bruksslitage, små nagg

809502

2020-09-08