Silver
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TUMLARE, silver, Lars Lundström Söderhamn 1806, BÄGARE, silver, Erik Albrecht Körsner Falun 1807, spår av invändig förgylning, höjd 3-4,5 cm
Tumlaren med omfattande skador och bristning, båda med bucklor
809509
2020-09-08