Byrå England
Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, England, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, draghandtag i patinerad metall, dekor av intarsia, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 75, 68x35 cm
Ytskador, fanérskador, torrsprickor
809512
2020-09-08