Bengt Fransson Stockholm

Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Stockholm mot söder", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 82x100 cm

809522

2020-09-09