Bokhylla sengustaviansk stil

Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil
Bokhylla sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, nyckelbussningar, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 120, 120x30 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre skador, delvis ärgade fothylsor

809524

2020-09-08