Bokhylla sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, nyckelbussningar, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 120, 120x30 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre skador, delvis ärgade fothylsor
809524
2020-09-08