Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, dörrspeglar m skulpterad dekor, beslag i mässing, höjd ca 181, 37x94 cm

Nyckel o hyllplan saknas, smärre ytskador o fläckar

809526

2020-09-08