Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESKO PAJAMIES, "Pele", fåtölj, Lepokalusto, ca 1970-tal, svart sinnklädsel, bredd ca 90, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
809532
2020-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här