Matbord stolar England

Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England
Matbord stolar England

Klubbat för:

14 500 SEK

5 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 12 st, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, fothylsor i mässing, stoppade och pärlspikade sitsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 77, 200x112 cm, 3+2 iläggsskivor vardera bredd 59 medföljer

Brukslitage, ytskador, pelarfötter m sprickor, klädsel m fläckar

809533

2020-09-08