Lars Jonsson

Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Fåglar, signerad, ea, litografi, bladmått ca 27x36 cm.

Med dedikation

809556

2020-09-16