Karl Axel Pehrson, Skalbaggar (5 st)

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Skalbaggar, fem st, signerade, numrerade och daterade -76/-83/-84/-85/-86, grafiska blad, 30x21 cm vardera

809569

2020-09-13