Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL LARSSON ( 1853-1919) "Carl Gustaf Laurin", etsning, 1908, Föreningen för Grafisk konst, signerad med blyerts CL , ca 11,8 x 15,7 cm.
Ej examinerad ur ram
809574
2020-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här