CARL LARSSON

CARL LARSSON
CARL LARSSON

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL LARSSON ( 1853-1919) "Carl Gustaf Laurin", etsning, 1908, Föreningen för Grafisk konst, signerad med blyerts CL , ca 11,8 x 15,7 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

809574

2020-09-12