Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL LARSSON ( 1853-1919) "Carl Gustaf Laurin", etsning, 1908, Föreningen för Grafisk konst, signerad med blyerts CL , ca 11,8 x 15,7 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
809574
2020-09-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner