Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVLAMPA, okänd formgivare, 1900-talets mitt, fot av järn, stomme av bambu med tejpade detaljer, skärm av papper, total höjd ca 172 cm

slitage, skärm med något gulnat papper samt smärre skador, tejp med smärre skador på stommen, band med knut/lagning

809576

2020-09-23