Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), efter, "Trapeze Acrobat with Bird", färglitografi, osignerad, mått inom passepartout ca 19,5x11,5 cm
Mourlot 477
Ej examinerad ur ram
809587
2020-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här