Marc Chagall, Sirène au Pin

Marc Chagall, Sirène au Pin
Marc Chagall, Sirène au Pin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), efter, "Trapeze Acrobat with Bird", färglitografi, osignerad, mått inom passepartout ca 19,5x11,5 cm

Mourlot 477

Ej examinerad ur ram

809587

2020-09-12