Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 1204/2000, grafiskt blad, ca 44x55 cm
Missfärgning
809589
2020-09-09