Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplade Euro Art, numrerad 1204/2000, grafiskt blad, ca 44x55 cm

Missfärgning

809589

2020-09-09