Hängskåp, 1800-talets första hälft, furu

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-talets första hälft, furu, nyckelskylt i smide, dörrspegel i blått, höjd 68, 64x24 cm

bruksslitage

809590

2020-09-19