Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GABRIEL BURMEISTER(1886-1946), komposition med ödlor och akantus, färglitografi, signerad i plåten samt med blyerts, numrerad 13/100, plåtmått ca 38x38 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
809592
2020-09-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner