Gabriel Burmeister fäglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GABRIEL BURMEISTER(1886-1946), komposition med ödlor och akantus, färglitografi, signerad i plåten samt med blyerts, numrerad 13/100, plåtmått ca 38x38 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

809592

2020-09-12