Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRSTRAND, "Ostindia", mat- och moccaservis, porslin, bestående av: 2 ljusstakar, 4 st tekoppar med fat, 6 st assietter, 3 st fat
slitage, naggar, smärre skador
809601
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här