Stolar 5 st
2020-09-21
809607
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 5 st, massiv furu, 1900-talets andra hälft, ryggstöd med ribbor, sitthöjd ca 44 cm
Ingår i temaauktionen Swedish Pine
Smärre slitage