Ejnar Vianden oljemålning

Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning
Ejnar Vianden oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EJNAR GUSTAV VIANDEN (1912-1981): komposition, , signerad och daterad Vianden -56, olja på duk, ca 99x64 cm

809612

2020-09-12