Eduardo Arranz-Bravo teckning

Eduardo Arranz-Bravo teckning
Eduardo Arranz-Bravo teckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDUARDO ARRANZ-BRAVO (född 1941 Spanien): Komposition, teckning, tusch, signerad och daterad Arranz Bravo 70, bladmått ca 50x65 cm

PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégtan 32

Veck, enstaka mindre fläck

809641

2020-09-09