Mortel med stöt (2)

Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)
Mortel med stöt (2)

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MORTEL MED STÖT, sannolikt 1800-tal, marmor, höjd 22,5, bredd 34 cm (2)

Bruksslitage

809643

2020-09-13