Camille Hilaire, Jockeys

Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CAMILLE HILAIRE (Frankrike 1916-2004), Jockeys, färglitografi, signerad Hilaire, nr 146/150, ca 46 x 66 cm.

Något gulnat ark

809644

2020-09-15