Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CAMILLE HILAIRE (Frankrike 1916-2004), Jockeys, färglitografi, signerad Hilaire, nr 146/150, ca 46 x 66 cm.
Något gulnat ark
809644
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här