Eduardo Arranz-Bravo blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

EDUARDO ARRANZ-BRAVO (född 1941 Spanien):
Komposition, signerad och daterad Arranz Bravo 70, akvarell och collage, bladmått ca 50x65 cm

PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32

Veck

809645

2020-09-09