Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
EDUARDO ARRANZ-BRAVO (född 1941 Spanien):
Komposition, signerad och daterad Arranz Bravo 70, akvarell och collage, bladmått ca 50x65 cm
PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32
Veck
809645
2020-09-09